פעילויות קרובות

להצטרפות לרשימת התפוצה הקישו כאן

יקרים/ות,

השנה יש לוח פעילות עשיר. מקווה שתצליחו למצוא תזמון ותוכן מתאימים לדרך שלכם/ן כעת.

רטריט עירוני: 13-12 לאוק' ארעיות והשתנות בפתח השנה החדשה – רטריט עירוני בבית הסנגהה של 'תובנה' (ת"א) – יום רביעי 14:00-21:00, יום חמישי 10:00-17:00.

תוכניות וקורסי העמקה אחרי החגים:

תכנית ההעמקה של נלנדה – 30 ימי תרגול ולימוד בנווה שלום + רטריט סופ"ש בימי שלישי 10-17, החל מה- 25.10. יחד עם קרן ארבל ובעז עמיחי.

"מסורות של התעוררות" – 12 מפגשים + 2 ימי תרגול בימי שני אחה"צ ביפו במסגרת פסיכו-דהרמה החל מה-31.10. יחד עם: סטיבן פולדר, יובל אידו טל ואיתן בולוקן.

"דהרמה בחיי היום יום" – 12 מפגשים, מתוכם שניים ארוכים, בימי רביעי בערב בבית הסנגהה של 'תובנה' (תל-אביב) החל ב- 2/11.

התכנית התבססות בדרך של נלנדה – 20 מפגשים בימי שלישי בשעות 8-14 + רטריט סופ"ש. סמס' א' יתקיים בחוות דני (ליד רחובות), סמס' ב' בנווה שלום. יחד עם בעז עמיחי.

 

 קורסים ותכניות למתחילים:

אימון לחיים – מחזור החורףבימי שני אחה"צ ברמת השרון, אתי ועם מולי גלזר. התחלה בינואר (פסיכו-דהרמה).

 

חשוב לי לעודד אתכםן לשקול להצטרף לתכניות של נלנדה: נלנדה קמה מתוך רצון לאפשר למתרגלים ומתרגלות רציניות למצוא מרחב העמקה משמעותי: העמקה שצומחת מתוך רצף של תרגול עמוק על בסיס שבועי. תכנית ההעמקה היא תכנית של 7 שעות לימוד ותרגול בכל מפגש, תכנית "התבססות בדרך" למתרגלים/ות צעירים/ות יותר היא תוכנית של כ- 5.5 שעות שבועיות. משך הזמן הזה מאפשר רצף תרגול משמעותי, מאפשר העמקה לימודית, מאפשר סנגהה.

אני יודע שלא קל לפנות לכך זמן, אך בהחלט שווה לנסות לעשות את המאמץ.

אם מה שמונע מכםן את ההרשמה הוא קושי כלכלי – אנא דברו אתנו – נלנדה פועלת במסגרת עמותה ללא מטרות רווח ורוח הדאנה שורה על כל הפעילות. כל אימת שיש יכולת לאפשר מלגות למשתתפיםות אנחנו כמובן עושים זאת.

נתראה על הדרך!

סטי 🙏

ימי תרגול עתידיים וקורסים נוספים ניתן למצוא בדף שלי באתר תובנה, בדף שלי בפסיכודהרמה ובאתר של נלנדה.

ואפשר גם פשוט להצטרף לרשימת התפוצה

מטא,

סטי