פעילויות קרובות

להצטרפות לרשימת התפוצה הקישו כאן

אז מה קורה השנה?

החגים עברו ושנת הלימודים נפתחת, אני מקווה שכולנו מוצאים לעצמנו את המרחבים שיאפשרו את המשך הפיתוח והטיפוח של התודעה כדי למצוא שחרור וחופש. להלן אפשרויות הלימוד אתי השנה:

  • כל מי שלמדו אתי בעבר מוזמנים למפגשי זום קצרים "לפתוח את השבוע עם הסנגהה", מדי יום א' בשעות 18-19. הרשמה דרך הטופס כאן.

 

  • לוותיקים/ות על הדרך קורס העמקה במסגרת תובנה"שירות, שליחות, התעלות" – הקורס יתמקד בדרך החיים הבודהיסטית ובאופנים בהם ניתן להגשימה בחיי היום-יום במערב. נדבך מרכזי יהיה פיתוח סנגהה והאימון בדיבור הדדי של הדהרמה. קורס בן 15 מפגשים בני שלוש שעות בימי ד' בערב + שני ימי תרגול. מידע מפורט כאן.              ***קורס היברידי – גם בבית הסנגהה בתל-אביב וגם בזום באופן קבוע.

  • תכנית שנתית דיגיטלית לצעירים בדרך – התכנית 'אימון לחיים' במסגרת 'פסיכו-דהרמה' – תכנית שנתית בת 20 מפגשים בני שלוש שעות בזום ועוד 4 ימי תרגול את התכנית אלמד יחד עם יובל אידו-טל. מידע מפורט כאן.

  • נלנדה ממשיכה להתפתח, ניתן להירשם לרשימת ההמתנה לתכנית יסודות – תכנית שמטרתה להתחיל מהבסיס גם בהקשר המדיטטיבי וגם בהקשר הלימודי. מה שמייחד את התכנית הוא האינטנסיביות שלה – זוהי תכנית שנתית של 20 מפגשים בני חמש שעות (9-14), מתוכם לפחות 3 ארוכים יותר ובחופשת הסמסטר נקיים רטריט של 4 ימים. התכנית תתקיים בחוות דני (ליד רחובות), מידע מפורט כאן. ***קורס פיזי

ימי תרגול וארועים:

  • ב- 8/10 אלמד יום תרגול ברמת השרון: תשומת לב לרגע, תשומת לב לטוב – יום תרגול במסורת הויפסנא שיהיה בו דגש גם על התרגול של הכרה בטוב. מידע והרשמה כאן.  *יום התרגול מיועד גם לחדשים על הדרך.           ***יום תרגול היברידי – ברמת השרון ובזום בו-זמנית.

 

  • ב- 19/11 יתקיים יום תרגול לבעלי/ות ניסיון שמכירים/ות את תרגול האיכויות ללא גבול בשיטתם של רוזמרי וסטיב ווייזמן. הרשמה דרך הטופס כאן.

סמסטר ב':

11/3 יתקיים יום תרגול לוותיקים/ות בדגש האיכויות ללא גבול – מידע בהמשך.

בסוף יוני יפתח קורס מתקדם נוסף (החל ב-15.6, ימי רביעי בערב, למשך 8-9 מפגשים). מידע בהמשך.

נתראה על הדרך!

סטי 🙏

ימי תרגול עתידיים וקורסים נוספים ניתן למצוא גם בדף שלי באתר תובנה. או בדף שלי בפסיכודהרמה.

ואפשר גם פשוט להצטרף לרשימת התפוצה  או לשלוח מייל ריק לכתובת: satielbar+subscribe@googlegroups.com

מטא,

סטי